Genel İzleyici Kitlesi! (4)

 

-:
Size bi espiri yapim mi ?. Yaptım ahaha  Size bi espiri patlatıyım mı ? BoOMmmmm
 -: Geçen berbere gittim. Mağlum saç kestiricem. Atademirer tipli bi berber göbek önde gidiyor. Berberin önünde de çocuklar var şişe toplamış gelmişler amaç belli taşla kıracaklar. Berber açtı kapıyı sesleniyor ;''Gelirsem o şişeleri g*tünüze sokarım! Ona göre şişe seçin haa!''
 -: Hangi sınıfta olursam oluyum O sınıfta kesin bi makara bi şamata bi gırgır vardır. Benden kaynaklanıyor diye düşünüyorum. Ben bişey yapmıyorum ama sadece içinde bulunduğum sınıflar normal değil. Bizden önce gelen sınıflar ingilizce derslerinde resimli kağıtlara yazılar yazmışlar asmışlar hocalarıyla birlikte duvara. Bizimkiler rahat durur mu ? Durmaaz. Çıkarıp milletin sırtına , başına yapıştırırlar. Sırtında resimli ingilizce yazılı kağıt yapışmış öğrenci görürseniz bilinki bizim sınıftandır.
 -: Dolmuşa binen insanlar , özellikle ayakta duranlar agresif olurlar. Dolmuş azına kadar dolmuştur Şoför hala bi yerlerde boşluk hissederek yolcu alımına devam etmektedir. Buna kızan yolcular sinirlerini sonradan binenlerden alır.'' Ya kardeşim nereye bineceksiniz ya daha ne geliyosunuz binmeyin''. Gerizekalı.
 -: Sabah okula ilk uyanışta çok pis uykum olur ve bi 5 dakika daha uyuyum diye dalarım. o 5 dakika 1 saat olur ve ilk dersi böylelikle bitirmiş oluruz. O heyecanla hazırlanıp durağa doğru hızlı adımlarla ilerlerken sinir stres yaparım. Durakta zaten dolmuş otobüs gelmiyor abi geçmiyor çallı dan konyaaltı caddesi. Geçsede geçmiş canım . Boş kalsada kucağım..
 -: Küçükken hayalim ; Bilgisayarımın , bisikletimin olmasıydı. Şimdi ikiside var mutlu değilim  küçükken bi başkaydı. Şimdiki aklım o zaman olsaydı aaah ahh neler yapardım. Bi ben bilirim 

mOnstEr.ay

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !