Embed

Genel İzleyici Kitlesi! (5)-:  Önümüzdeki Bayramlara bakıcaz   o.O

-:  Bayram bayram dedikte normal bir günden farkı ne. Daha bi erken kalkıp namazına gidersin. Farz'ını yerine getirirsin. Bayramlaşırsın, bayram için ayrı bir giyinirsin. Üzerine alıcakların varsa alırsın. Yani eskisi gibi heyecan uyandırmıyor bende.

-:  Pazartesi sendromu var bende. Pazar günleri canımı sıkar. Yani hafta içi bir gün okuldan gelmişim ve yarın yine okula gidicekmişim gibi olur o yüzden tüm gün sıkılırım.

-:  Neden a4tech'in kendi mağazası yok. Bi mouse alıcam hiç bir yerde bulamadım. Bayram diye bilgisayarcılarda kapalı idi. Bugün gittim aldım mouse'umu. Mutluyum. 2500dpı olunca sensivity 5 gibi oluyor yau

-:  AtaDemirer i severim yalnız son yaptığı HacıYatmaz programını pek beğenemiyorum. Çok fazla şarkı söyleniyor. Makina devam etseydi keşkem.

-:  Beyazı on yıldır ailecek severek izliyoruz zaten. 

-:  Bu arada çelikten özür diliyoruz.

-:  Geçen dolmuştayız eve 500m var arkadam motor geliyor korna çalarak dolmuşun önünde bi transit araç var çıkıcak karşı yönden devam edicek. Motor, ışıklarını gördü aracın devam etti korna çalarak. Araç önümüzde çıkar çıkmaz motorla çarpıştılar motoru süren adamın arkasında yaşlı amca vardı o düştü belini incitti motoru süren adamda bişey yok.


(o_o): İyi günler dilerim

mOnstEr.ay

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !