Şehrin İçinden.. (10) [Tam sırası..]


  Artık çok geç yalvarışlar için ve pişmanlıklar kimi zaman kendilerinden geçecekler ama yinede dönüşü olmayan bu engelli yolda sende bir engelsin artık benim için.

  Eğer hak ettiğinden çoğunu verirsen, arsızlaşır insan hak ettiğinden çoğunu aldığı halde daha fazlasını ister.

  Gerektiğinde, isteğim gerçekleştiği halde elimin tersiyle itmeyi öğrendim. Bu da ayrı bir sabır dersi sanırım. Teşekkür ederim bazı tecrübeleri benim kişiliğime kazandırdığın için ve yine teşekkür ederim aşkın düşündüğüm kadar iyi bir şey olmadığını öğrenmeme yardım ettiğin için. Önceleri tecrübeli biri gelse de ne yapmamam gerektiğini anlatsa bana derdim ki benim de yaşamama gerek kalmasa. Ama biri yapma dese de yapıyorsun, çünkü karşındaki kişinin yeterli tecrübeye sahip olup olmadığını bilemiyorsun. Birkaç şey daha öğrendim, bağlanmak, alışmak… İyi şeyler sayılmaz, daha doğrusu sonunu tahmin edebiliyorken bu kavramları yaşamakta direnmek, tamamen hata…

  Evet bide öğrendiğim güzel şeyler var. =)) Ama tek canımı sıkan, öğrenmemi sağladığın kötü şeylerin iyi olanlardan fazla olması. Bu benim için iyi bir şey mi yoksa kötü mü anlayamadım hala.

 Sana söylemek istediğim birkaç şey var.

Teşekkür Ederim. Özür Dilerim. Seni Hala Seviyorum. Ve Eğer…

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !